Inni o mnie

Jesteście ciekawi opinii o mnie…
Poniżej przeczytacie wypowiedzi osób, dla których grałem przy różnych okazjach.
Jeśli tylko chcecie, macie szansę być następni!

DJ na wesele - Asia i Michał

„Polecamy na wesele, dj to naprawdę super rozwiązanie. My zdecydowaliśmy się ze względu na to, że wszystkie utwory były w oryginalnych aranżacjach, z zespołami różnie bywa i można się rozczarować. Wybierając Dj nie ma takiej obawy ale też ważne jaki jest ten dj, my wybraliśmy właśnie Pana Andrzeja poleconego przez znajomych i był to bardzo dobry wybór. Muzyka przekrojowa, starsi i młodsi na parkiecie dawali czadu. Osoby które kręciły nosem że nie będzie zespołu były miło zaskoczone. Oczywiście były też zabawy bo pan Andrzej jest również wodzirejem co jest super rozwiązaniem. Zabawa trwała do białego rana. Goście miło wspominają cała imprezę a co najważniejsze my jesteśmy bardzo zadowoleni.”Asia i Michał

DJ na wesele - Ewa i Rafał „W pełni prefesjonalny prowadzący! Po pierwsze słucha, a po drugie doradza. Widać, że ma obycie w branży muzycznej oraz doświadczenie. Świadczy o tym chociażby fakt, iż potrafi zatrzymać na parkiecie wszystkie pokolenia obecne na weselu.Przed przyjęciem obawialiśmy się reakcji starszej części gości, dla której słowo ‚dj’ kojarzy się niekoniecznie dobrze. Na szczęście nasze obawy były bezpodstawne. Najbardziej zatwardziali zwolennicy kapel weselnych (np. teściowa) byli zaskoczeni. Oczywiście pozytywnie!Przyjęcie było bardzo udane, a goście bawili się do 6 rano i żałowali, że to już koniec. Jeszcze jeden istotny fakt. Ten prowadzący nie wprowadza limitów czasowych – zabawa trwa, dopóki goście tego chcą. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!!!”
Ewa i Rafał

DJ na wesele - Dorota i Marcin „Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia, czy brak zespołu wpłynie negatywnie na atmosferę weselną i konserwatywnych gości, to śmiało rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Atmosfera w trakcie naszego przyjęcia była doskonała, przerosła nasze najbardziej optymistyczne oczekiwania. Pan Andrzej jest profesjonalistą w każdym calu, świetnym w tym co robi. Trafnie ocenia sytuację i potrzeby gości, zarówno tych młodych, jak i wymagających seniorów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że dawno tak się nie „wytańczyli” i nie ma w tym ich przesady, bo sami z niedowierzaniem cieszyliśmy się pełnym roztańczonych gości parkietem. Nasze mamy zgodnie zapewniały, że czuły się jakby miały po dwadzieścia lat. My także dawno nie byliśmy na tak fantastycznej imprezie jak nasze wesele :)Pełna kontrola imprezy, brak sztywnego podziału na „sety” i „posiadówki”, sprawnie poprowadzone zabawy, wzbudzające żywe zainteresowanie wszystkich gości i przede wszystkim doskonały dobór utworów, to może być wizytówka pana Andrzeja. Szczerze musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się takich efektów. Zdecydowanie polecamy!”
Dorota i Marcin

DJ na wesele - Olga i Daniel „Wszystkim, którzy szukają kogoś, kto profesjonalnie i z klasą poprowadzi najważniejszą imprezę w waszym życiu serdecznie polecamy Pana Andrzeja.Świetnie dobrana muzyka, supersympatyczne konkursy i zabawa do białego rana gwarantowane.Gorąco polecamy!”
Olga i Daniel

DJ na wesele - Karolina i Michał „Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra muzyka dla każdego bez względu na wiek. Swoboda w prowadzeniu uroczystości. A co najważniejsze umiejętność dopasowania się do chwili i gości weselnych. Bez nacisku i przesady.To co charakteryzuje tą parę profesjonalistów to wyczucie i znajomość tematu, a co rówież bardzo ważne – elegancja. Bo muzycy to bardzo ważna część wesela. Z autopsji wiem, że jedna z najważniejszych.Dziękujemy i polecamy!”
Karolina i Michał

DJ na wesele - Barbara i Piotr „Dość długo zastanawialiśmy się nad wyborem oprawy muzycznej naszego weselnego przyjęcia. Nasi rodzice – tradycjonaliści nie rozważali innej możliwości niż muzyka w wykonaniu zespołu. My z kolei, nie umieliśmy sobie wyobrazić niektórych piosenek, jakie chcielibyśmy na naszym ślubie usłyszeć w wykonaniu innym niż oryginał. Poza tym nie mieliśmy czasu (ani chęci) słuchać przykładowych utworów, oglądać kaset… Dodatkowo nasze przyjęcie organizowane było około 70 km od Częstochowy i nie wszystkim „muzykantom” to pasowało (lub pasowało za odpowiednio wysoką cenę).Na nasze szczęście spotkaliśmy właściwą osobę na częstochowskich targach ślubnych. Spodobała nam się swoboda z jaką można się było porozumieć. Rozmowa była krótka i rzeczowa: dojazd – żaden problem, repertuar – do ustalenia. To nam pasowało. Impreza udała się świetnie. Wszyscy dobrze się bawili i starsi i młodsi goście. Dj doskonale dogadywał się z kelnerkami, wszystko było dograne jak potrzeba. Naprawdę pełny profesjonalizm. I dodatkowy duży plus za kulturę i elegancję (nie wyobrażamy sobie wesela z panem ubranym w garnitur ze „skóry węża”:).Szczerze wszystkim niezdecydowanym polecamy!!”
Barbara i Piotr

DJ na wesele - Dagmara i Bartosz „W pełni profesjonalny dj na wesela. Wszyscy wspaniale się bawili, nawet ci, którzy „nie wyobrażali” sobie wesela bez zespołu. Po weselu słyszeliśmy same pochlebne opinie, a my byliśmy zadowoleni w stu procentach.Mamy nadzieje, że w przyszlości będziemy mogli bawić się na weselu prowadzonym przez pana Andrzeja.”
Dagmara i Bartosz

DJ na wesele - Kinga i Adam „Obsługa imprezy na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Gdy wybieraliśmy DJ mieliśmy obawy, że nigdy nie słyszeliśmy jak prowadzi imprezę i w tym ważnym dla Nas dniu może być coś nie tak. Jednak wszystko było super. Muzyka idealnie dopasowana do grupy wiekowej, która w danej chwili bawiła się na parkiecie. Ciekawe zabawy. Pan Andrzej obsługiwał imprezę do wczesnych godzin rannych, a z przedłużeniem imprezy z jego strony nie było żadnego problemu (bez dodatkowej opłaty!!!!:) ). Goście bawili się świetnie i wszyscy chwalili prowadzącego. Już teraz wszystkim znajomym polecamy jego usługi.”
Kinga i Adam

DJ na wesele - Monika i Marcin „Z przyjemnością pragnę wszystkich poinformować, iż naprawdę jeśli chcą fachowej obsługi wesela polecam. Profesjonalista pierwsza klasa. Wiele osób wpierw było przeciw, a po weselu słyszeliśmy pozytywne opinie na każdy temat. Po gościach nie widać było, że ktoś mógłby być nie zadowolony. Muzyka, aranżacje, naprawdę nie jeden zespół nie potrafi wywiązać się ze swoich obietnic. Jednakże Pan Andrzej tak.Polecamy szczerze”
Monika i Marcin

DJ na wesele - Agata i Przemek „Bardzo profesjonalny dj. Zabawa była bardzo dobra i udana. Goście byli bardzo zadowoleni. Odpowiednio dobrana muzyka. Liczne zabawy i konkursy, na których było dużo śmiechu i przedniej zabawy. Ze wszystkim można dojść do porozumienia co i jak. Gdy my mieliśmy z czymś wątpliwości, on je rozwiał.Ogólnie pan Andrzej nadaje się w 100%. Dobre nagłośnienie i dobra organizacja. Polecamy!!”
Agata i Przemek

DJ na wesele - Kasia i Rafał „Naszym zdaniem nie ma lepszego rozwiązania na przyjęcie weselne niż dj, a jeśli dj, to nie ma nikogo kto potrafiłby lepiej znaleźć się w sytuacji oprawy muzycznej wesela niż Andrzej!! Oboje kochamy muzykę w jej oryginalnym, profesjonalnie przygotowanym brzmieniu. Uważamy, że dobra i odpowiednio dobrana do wymagań uczestników każdej imprezy muzyka to 90% jej sukcesu. Andrzej okazał się osobą, która potrafi w niemal doskonały sposób wyczuć atmosferę chwili i dobrać idealnie pasującą do niej muzykę.Polecamy „dj na wesele” każdemu, kto obawia się, że ograniczony repertuar zespołu nie zaspokoi oczekiwań i gustów muzycznych gości w każdym wieku. Nasi goście i my bawiliśmy się do białego rana (a ściśle mówiąc znacznie dłużej:))), właściwie nie schodząc z parkietu. Myślę, że duża w tym zasługa Andrzeja!!!”
Kasia i Rafał

DJ na wesele - Ania i Witek „Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym. Zdecydowanym chcemy powiedzieć, że dokonali słusznego wyboru! Przyjęło się, że na weselu powinniśmy bawić się przy kapeli – bo to taka tradycja ;o). Ale przecież Dj zagra to samo, co zaśpiewałby każdy zespół, tylko że bez fałszu i w 100% profesjonalnie. Mieliśmy pewne obawy jak zareagują osoby starsze na taka zmianę – ale okazały się zupełnie niepotrzebne, bo to głównie one zachwalały nasz wybór i bawiły się do białego rana ;o).Zabawa była poprowadzona naprawdę na najwyższym poziomie, wszystko przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami i nie mieliśmy powodu do niezadowolenia. Nasi goście bawili się przy różnorodnej muzyce, dostosowanej do ludzi aktualnie bawiących się na parkiecie, oraz przy świetnych i taktownych zabawach. Najlepszą wizytówką Prowadzącego nasze wesele było zadowolenie naszych gości i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, to wybór byłby ten sam!!! Polecamy.”
Ania i Witek

Jeśli byliście moimi klientami i chcecie podzielić się wrażeniami z mojej pracy, proszę o przesyłanie maili z opinią i zdjęciem na adres: info@djnawesele.pl

Wszystkim za dobre słowo dziękuję!